Останні відгуки
- Панська садиба00Кухня смачна,гарно але адміністратор Ірина … домовлялись за одне але Ірина вирішила шо так не буде… залишил...1 рік тому
- Салон краси "BrowArt"00Гарне обслуговування та приємні ціни. Майстри компетентні та знають свою справу1 рік тому
- Майстер манікюру "Тетяна Валійон"02Хороший майстер яка виконує свою роботу дуже якісно та швидко.Таня працює лише якісним матеріалом та відповідально відноситься до стерелізації інструментів.Я дуже задоволена її роботою🥰🥰🥰1 рік тому
- Майстер манікюру "Тетяна Валійон"03Дуже задоволена обслуговуванням та результатом. Майстер – професіонал своєї справи!” Всім рекомендую.1 рік тому
- Майстер манікюру "Тетяна Валійон"01Ми з донькою задоволені роботою Тетяни на 100%! Манікюр акуратний, красивий, гарно носиться і довго тримається. ...1 рік тому
- Майстер манікюру "Тетяна Валійон"02Дуже хороший майстер! Задоволена роботою та результатом. Відповідальна, порядна, акуратна. Рекомендую!1 рік тому
- Майстер манікюру "Тетяна Валійон"02Майстер – справжній професіонал! Вона не лише чудово володіє технікою манікюру, але й має чудовий смак. Вона ...1 рік тому
- Майстер манікюру "Тетяна Валійон"03Хочу подякувати Тетяні за чудову роботу! Я в захваті від свого манікюру – усе виконано дуже акуратно, професі...1 рік тому
- Автошкола "Антарес"00Автошкола "Антарес" у Тернополі, розташована за адресою Тролейбусна, 17, стала для мене справжнім відкриттям. І...1 рік тому
- Психолог "Ольга Цимбалюк"00Доброго дня, зверталася за допомогою до Ольги. Від щирого серця можу порадити цю людину з великої букви. Допом...1 рік тому
- Neo Room02Не сподобалось: Суші прикрашені супер, але багато зелені ДУЖЕ БАГАТО. Офіціант не виконує свої обов'язки. Со...1 рік тому
- Фотостудія "Кармен"05Найгірша фотостудія міста, домовились робити випускну фотосесію у садочку і замовляли в них альбоми. Спочатк...1 рік тому
- Перукарня "De Luxe"00Сподобалось: Майстер манікюру - Оля -творчий геній, мої нігті — справжнішедеври! Професійний підхід та увага...1 рік тому
- Автошкола "Антарес"00Загальне враження: Навчання в автошколі «Антарес» залишило лише позитивні враження. Особливо хочу відзначи...1 рік тому
- PARTY SHOW04Дякую,Вам за класне привітання. Ведмідь був родзинкою на нашому святі!Ви подарували багато позитивних і яскр...1 рік тому
- Клінінг "Чисто Все"01Рекомендую клінінгову компанію все зробили вчасно і на найвищому рівні. Буду ще зве1 рік тому
- Автошкола "Антарес"00Загальне враження: Отличная школа! Теория была пройдена безупречно, лекции были живыми, увлекательными, а ма...1 рік тому
- PARTY SHOW04Щира рекомендація! Біллі впишеться в будь-яке свято. Всі гості будуть в захваті-від найменшого до найстаршо...1 рік тому